Kamera on-line

Jak załatwić sprawę w naszym urzędzie ?

Jak to zrobić? Wystarczy skontaktować z wydziałem, którego dotyczy sprawa, a nasi urzędnicy wskażą kolejne kroki działania. Numery znajdziemy na stronie głównej powiatu – www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl, w zakładce urząd(trzecia zakładka u góry strony).

Zalecamy kontakt za pomocą telefonów i poczty elektronicznej. Jeśli mamy wątpliwości, czy dana sprawa wymaga wizyty w urzędzie, wówczas również drogę postępowania zaczynamy od kontaktu z nami przez telefon.

Przypominamy, że wydział Komunikacji i Transportu ma jeden numer telefonu - 77 405 - 27 - 35. Obojętnie z jaką sprawą dzwonimy, wybieramy ten numer i dopiero potem temat rozmowy.

Ze względów bezpieczeństwa część urzędników pracuje zdalnie, cały czas są jednak do dyspozycji mieszkańców. Rotacja wynika z konieczności zapewnienia ciągłej pracy urzędu. W związku z tym - podobnie jak w całym kraju - mogą wydłużyć się procedury załatwiania niektórych spraw, zwłaszcza tam, gdzie obłożenie wydziału jest duże, tak może się zdarzyć w przypadku wydziału komunikacji starostwa.

Wchodząc do starostwa powiatowego pamiętajcie o obowiązkowej maseczce i dezynfekcji rąk. Trzymamy też dystans! 

al

20201022_070510.jpeg

×

Zapisz się do newslettera