Kamera on-line

Do wydziału komunikacji umówisz się przez internet. Rusza system rezerwacji

Od poniedziałku 7 grudnia Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu uruchamia, oprócz umawiania telefonicznego wizyt, także internetowy system umawiania wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu.

Warunkiem rozpoczęcia świadczenia usługi przez urząd jest prawidłowe wypełnienie formularza rezerwacji wizyty zamieszczonego na stronie internetowej www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl w zakładce ,,System kolejkowy'' lub bezpośrednio na stronie internetowej https://www.bezkolejki.eu/spkedzierzyn. Następnie należy wybrać interesującą nas sprawę, wybrać z kalendarza interesującą datę wizyty – dostępne terminy są oznaczone kolorem czarnym, potem należy wybrać godzinę wizyty – godziny będą uwidocznione w rozwinięciu terminu. Po naciśnięciu przycisku dalej, należy wpisać imię i nazwisko numer telefonu i adres e-mail, następnie po naciśnięciu przycisku dalej należy zapoznać się z regulaminem systemu rezerwacji internetowej i nacisnąć przycisk „rezerwuję”. System jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Jedna rezerwacja internetowa upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy. Każda kolejna sprawa wymaga ponownej rezerwacji internetowej. Rezerwacji internetowej dokonuje się z wyprzedzeniem maksymalnie 14 dniowym.

W wybranym dniu, na 10 minut przed umówioną wizytą należy przybyć do Wydziału Komunikacji i Transportu. W biletomacie wybrać odpowiednią  zakładkę „Potwierdzenie wizyty umówionej”, poprawnie wpisać otrzymany sześciocyfrowy kod, a następnie odebrać bilet i oczekiwać na wezwanie przydzielonego numeru biletu przez pierwsze wolne stanowisko. Nieodebranie biletu jest równoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

Rezerwacja wizyty przez internet możliwa jest w każdym dniu roboczym. W poniedziałek od 8:05 do 15:05. Od wtorku do piątku w godzinach 7:05 – 14:05.

Przypominamy także, że nasz wydział Komunikacji i Transportu ma jeden numer telefonu – 77 405 27 35. Obojętnie z jaką sprawą dzwonimy, wybieramy ten numer i dopiero potem temat rozmowy.

Oprac. al

system.jpeg

×

Zapisz się do newslettera