Kamera on-line

Do Zakrzowa po raz kolejny zjechały gwiazdy z całego kraju

Zakończyły się tegoroczne jeździeckie zawody Art Cup 2009 w Zakrzowie. Również w tym roku frekwencja dopisała. Do Zakrzowa tłumnie zjechały gwiazdy z całego kraju. To one sprawiły, że trybuny w całości zapełniły się widzami. Dwudniowe zawody rozpoczęły się w sobotę, otworzyli je aktorka Emilia Krakowska i rysownik Henryk Sawka. Tego dnia atrakcji nie brakowało. Uwagę widzów przyciągnęły konkursy w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody. Poza tym wystąpił kwartet smyczkowy Altra Volta. Oglądano też widowisko satyryczne La Dolce NRD. Na zakończenie w niebo wystrzeliły fajerwerki. W niedzielę przyszła pora na zmagania finałowe. Najlepszy w powożeniu był Karol Strasburger, w ujeżdżeniu wygrała Anna Powierza, w skokach Roch Siemianowski.
Zawody w Zakrzowie można zaliczyć do bardzo udanych. I mimo kiepskiej aury pierwszego dnia, wszyscy świetnie się bawili. Organizatorzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i zafundowali wszystkim wspaniałe widowisko.
W imprezie oprócz gwiazd ze świata filmu czy teatru wzięły też udział znane postacie naszego biznesu. Na zdjęciu: wspólna fotografia z prezesem Związku Banków Polskich Krzysztofem Pietraszkiewiczem.

 1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

5.jpeg

gotoweok.jpeg

4.jpeg 

×

Zapisz się do newslettera