Kamera on-line

Zespół Szkół nr 1 to teraz nasza złota szkoła w regionie

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu już po raz drugi z rzędu zdobył „Złotą tarczę” w rankingu szkół Perspektywy 2021. Jest najwyżej sklasyfikowaną szkołą średnią w naszym powiecie i czwartą na Opolszczyźnie.

Warto wspomnieć, że technika zostały ocenione czterema kryteriami: sukcesami szkoły w olimpiadach, wynikami matur z przedmiotów obowiązkowych, wynikami matur z przedmiotów dodatkowych oraz wynikami z egzaminów zawodowych.

- „Złota tarcza” to znak wartości szkoły, potwierdzenie wysokiej jakości pracy. Jest to ogromny sukces szkoły, wynikający ze współpracy nauczycieli i uczniów. Wkładamy wszyscy wiele zaangażowania, by szkoła była miejscem przyjaznym i bezpiecznym oraz by przygotowywała do przyszłego życia zawodowego. Oprócz nauki na wysokim poziomie, ważne jest dla nas, aby każdy uczeń mógł rozwijać swoje pasje i zainteresowania – podkreślają dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1.

Obecnie w ramach działalności Szkolnej Agencji Medialno-Prasowej uczniowie nagrywają serię podcastów „Rozmowy z Budowlanką w tle”. Można je znaleźć na stronie internetowej szkoły, na szkolnym Facebooku oraz na serwisach: Spotify i Anchor.

Zespół Szkół nr 1 zaprasza do siebie wszystkich przyszłych absolwentów szkół podstawowych.

Zaszczytny tytuł "ZŁOTA SZKOŁA 2021" potwierdza, że w „Budowlance” warto się uczyć!

Oprac. al

budowlanka.jpeg

×

Zapisz się do newslettera