Kamera on-line

Spotkanie na temat możliwości pozyskiwania wsparcia na szkolenia pracowników dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców

Informacje o spotkaniu online

Podczas webinarium przedstawione zostaną najważniejsze informacje na temat możliwości pozyskiwania wsparcia na szkolenia pracowników z Bazy Usług Rozwojowych przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Celem spotkania jest ułatwienie potencjalnym Wnioskodawcom dostępu do środków przeznaczonych na szkolenia pracowników. Webinarium skierowane jest do wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców zarejestrowanych/prowadzących działalność na obszarze województwa opolskiego, zainteresowanych funduszami europejskimi, ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących w tym temacie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie obędzie się online 26 lutego 2021 r. (piątek) o godz. 12:00.

Webinarium będzie moderowane przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu. Informację na temat wsparcia przedstawi specjalista z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularz zgłoszeniowy

(do 24.02.2021 r.) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora (do 25.02.2021 r.).

Link do platformy, na której odbędzie się webinarium zostanie wysłany do Uczestników w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Dla kogo:

Webinarium skierowane jest do:

  • mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, zgodnie z definicją w załączniku 1 do Rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014.

Program spotkania

  •  – Przywitanie uczestników, wprowadzenie do tematu spotkania, kwestie organizacyjne.
  •  – Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
    w województwie opolskim.
  •  – Przedstawienie oferty dotyczącej możliwości pozyskania środków przez specjalistę z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.
  •  – Pytania i odpowiedzi. Zakończenie spotkania.

Organizator:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Plac Wolności 1,
47-220 Kędzierzyn-Koźle
tel.: 77 472 50 39, 77 403 41 79
e-mail 

 

×

Zapisz się do newslettera