Kamera on-line

Wojskowi podziękowali za dobrą współpracę podczas pandemii. Najwięcej pracy mieli wokół kozielskiego szpitala

Od początku epidemii wojskowi byli dla nas ogromnym wsparciem, wielu zadań nie udałoby się wykonać bez dobrej współpracy samorządu powiatowego z Wojskową Komendą Uzupełnień. I mowa tu nie tylko o licznych zadaniach w kozielskim szpitalu i wokół niego.

Dziś oni sami postanowili podziękować za intensywny rok współpracy, wręczając staroście Małgorzacie Tudaj specjalne odznaczenie.  

- W uznaniu zasług w dziedzinie rozwoju i umacniana systemu obrony kraju, brązowy medal za zasługi dla obronności kraju dla Małgorzaty Tudaj – odczytał decyzję Ministra Obrony Narodowej ppłk Robert Król, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu.

Wojskowi dziękowali całemu zarządowi powiatu oraz pracownikom starostwa wykonującym zadania z zakresu obronności i zarządzania kryzysowego.

To wyróżnienie jest za pracę zbiorową, dlatego dziękuję w tym miejscu wszystkim, którzy w dobie pandemii wykonywali wiele różnych zadań w naszym starostwie powiatowym i jednostkach podległych. Za nami trudny czas, szeregu zadań nie wykonalibyśmy bez pomocy wojska, dotyczy to w dużej mierze naszego szpitala – podkreśliła starosta Małgorzata Tudaj.

AL

medale1.jpeg

medale2.jpeg

medale3.jpeg

medale4.jpeg

×

Zapisz się do newslettera