Kamera on-line

Z wydziału komunikacji zniknęły kolejki

Po wprowadzeniu w wydziale komunikacji starostwa elektronicznego systemu kolejkowego, obsługa mieszkańców odbywa się właściwie na bieżąco. Sprawdziliśmy terminy.

By odebrać prawo jazdy najbliższy termin to poniedziałek, tak samo w przypadku wydawania dokumentów związanych z rejestracją pojazdów oraz wpisów w dowód rejestracyjny adnotacji: gaz, hak, Vat, Pit, Cit, czy też zgłoszenia zbycia, nabycia pojazdu. Tu wolne terminy także zaczynają się już po weekendzie!

Nieco dłużej poczekamy na rejestrację pojazdu, dlatego, że takich wniosków jest po prostu najwięcej. Przypominamy, że na rejestrację używanego samochodu zakupionego poza granicami mamy 30 dni, tak samo w przypadku samochodów krajowych, tu na zgłoszenie nabycia bądź zbycia pojazdu również obowiązuje 30-dniowy termin.

By umówić się do wydziału komunikacji bez dzwonienia do urzędu, wystarczy wejść tu https://www.bezkolejki.eu/spkedzierzyn

Proces zajmuje małą chwilę!

Jeśli jednak zdecydujemy się zadzwonić, to by nie tracić czasu na szukanie właściwego numeru telefonu, wprowadziliśmy jeden – 77 405 27 35. Obojętnie z jaką sprawą dzwonimy, wybieramy ten numer i dopiero potem temat rozmowy. Zapraszamy do kontaktu!

AL

komunikacja.jpeg

×

Zapisz się do newslettera