Kamera on-line

Gdzie po pomoc w święta. Nocna opieka medyczna, punkt urazowy, oddział dziecięcy, dyżury aptek

Przed nami kilka wolnych, świątecznych dni. Poniżej informacje, które mogą się przydać.
 
Jeśli podczas świąt nagle zachorujesz lub stan zdrowia twojego dziecka nagle się pogorszy, możesz skorzystać z punktu nocnej i świątecznej pomocy medycznej przy ul. Judyma w Kędzierzynie. Przyjmuje tam lekarz pediatra. Numer telefonu poniżej.
 
W przypadku skaleczenia lub urazu, można skorzystać z punktu urazowo-ortopedycznego mieszczącego się przy ul. 24 kwietnia w Koźlu. Czynny jest w święta od 7.00 do 23.00 (sobota, niedziela, poniedziałek).
 
Co ważne, hybrydowo działa oddział dziecięcy kozielskiego szpitala, gdzie w przypadku konieczności hospitalizacji, przyjmowani są pacjenci niecovidowi.
 
W sytuacji nagłej telefon 112 – wszystkie cztery zespoły ratownictwa medycznego w powiecie pracują normalnie. Po przyjeździe karetki, dyspozytor pogotowia zdecyduje, gdzie dany pacjent zostanie przewieziony.
 
Dyżury aptek. W sobotę dyżur pełnić będzie apteka przy ul. Królowej Jadwigi 12 w Kędzierzynie (do godz. 23.00). W niedzielę wielkanocną o 8.00 rano dyżury całodobowe rozpoczynają dwie apteki – przy ulicy Piastowskiej 40 w Koźlu i przy ul. Kozielskiej 20 w Kędzierzynie. W poniedziałek wielkanocny dyżur całodobowy pełnić będzie apteka przy ul. Roosevelta 2 w Koźlu.
 
AL
 
Lekarz_pediatra2.jpeg
×

Zapisz się do newslettera