Kamera on-line

Wspominali czasy szkoły średniej

Ponad 400 osób wzięło udział w V Zjeździe Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu. Byli uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście zjechali do szkoły nie tylko z terenu naszego kraju ale i z Anglii, Niemiec czy Stanów Zjednoczonych. W sobotę zaraz po mszy w kościele pw. św. Mikołaja wszyscy udali się na wspólny apel. Zgromadzonych w sali gimnastycznej szkoły powitała Jadwiga Kuźbida, dyrektor placówki.

2.jpeg3.jpeg4.jpeg8.jpeg

– Życzę wszystkim przede wszystkim wspaniałej zabawy – mówiła dyrektor Kuźbida. Udanych spotkań klasowych i miłych wrażeń życzył też marszałek Józef Sebesta, który jest absolwentem kędzierzyńskiego ogólniaka. – Następnym razem dzięki staraniom powiatu spotkamy się już w nowej sali gimnastycznej – dodała Jadwiga Kuźbida. Przypomnijmy, że we wrześniu przyszłego roku zakończona zostanie budowa nowoczesnej hali gimnastycznej przy II LO, która spełniała będzie wszelkie wymogi sportowe.
12.jpeg7.jpeg5.jpeg6.jpeg
Wśród zaproszonych gości znaleźli się także: Starosta Józef Gisman, wicestarosta Marek Matczak, przewodnicząca Rady Powiatu Danuta Wróbel oraz wiceprezydent miasta Piotr Gabrysz. Wspólnie na ręce dyrektor Kuźbidy złożyli oni kwiaty i podziękowania. Serdeczności popłynęły też w stronę komitetu organizacyjnego zjazdu, który przez wiele miesięcy starał się o to, by całość przebiegła sprawnie i zgodnie z planem. I mimo kiepskiej aury za oknami, humory wszystkim dopisywały, goście bawili się do późnych godzin nocnych.
AL
9.jpeg1.jpeg10.jpeg11.jpeg
×

Zapisz się do newslettera