Uwaga Koronawirus

Można zgłaszać kandydatów do nagrody Koziołków

Przypominamy, że do końca października można zgłaszać kandydatów do nagrody "Koziołków". Statuetki są honorowym wyróżnieniem osób lub instytucji zasłużonych dla powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. "Koziołki" raz w roku przyznaje rada powiatu. Wyróżnienie przyznawane jest w kilku kategoriach. Statuetkę otrzymać można między innymi za działalność gospodarczą, edukacyjną, kulturalną a także za osiągnięcia sportowe. Nagradzani mogą być także samorządowcy oraz osoby pracujące społecznie. "Koziołki" otrzymać można również za ratowanie życia i mienia mieszkańców powiatu. Kandydatów do wyróżnienia mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, jak i prawne. Zgłoszenie powinno być na piśmie, ze szczegółowym uzasadnieniem i dołączoną listą poparcia 150-ciu pełnoletnich osób.

Szczegóły w załączniku