Kamera on-line

Starosta Małgorzata Tudaj pożegnała się ze swoimi współpracownikami

Od wszystkich was nauczyłam się bardzo wiele, przeszliśmy ze sobą niejedno, dlatego, że zawsze potrafiliśmy rozmawiać, bez dialogu niczego byśmy razem nie zbudowali - mówiła dziś starosta Małgorzata Tudaj podczas pożegnalnego spotkania z dyrektorami jednostek z powiatu.
 
Podziękowania przekazali staroście m.in. przedstawiciele straży pożarnej, policji, wojska, dyrektorzy szkół, domów pomocy społecznej, szpitala, domu dziecka, wterynarii, sanepidu, nadzoru budowlanego, powiatowego urzędu pracy.
 
- W imieniu pracowników szpitala dziękuję za otwartość i umiejętność prowadzenia dialogu. To fundament, by iść do przodu. Ale dziękuję też za to, że chciała się pani z nami uczyć pewnych rzeczy, bo tylko tak można prowadzić dyskusję. Proszę panią, by była pani nadal naszym dobrym duchem - powiedział dyrektor SP ZOZ Jarosław Kończyło.
 
- Dziękuję za wsparcie, merytorykę, trafne spojrzenie na pewne rzeczy i to, że mogliśmy zawsze swobodnie wymienić się poglądami. Bez tego wsparcia nasza praca byłaby znacznie trudniejsza, a chwilami niemożliwa - zaznaczył komendant powiatowy policji Hubert Adamek.
 
- W imieniu własnym oraz całego środowiska pożarniczego chcę powiedzieć, że jesteśmy zaskoczeni tą decyzją, ale ją szanujemy. Chcę podziękować za wsparcie, jakie pani udzielała w zakresie ochrony przeciwpożarowej, za troskę, za ambitne projekty rozwijania straży pożarnej. A tak po ludzku dziękujemy za każde dobre słowo i pomoc - mówił komendant powiatowy straży pożarnej Piotr Dudek.
 
Galeria zdjęć na Facebooku powiatu.
 
AL
 
staros1.jpeg
 
staros2.jpeg
 
staros3.jpeg
 
staros4.jpeg
×

Zapisz się do newslettera