Kamera on-line

Wielkie otwarcie "Szkwału". Rockowa Noc i Dżem nad Odrą. Startuje też nowa restauracja!

W piątek 9 lipca oficjalne otwarcie powiatowej przystani „Szkwał” w Koźlu. Czeka nas Rockowa Noc i Dżem nad Odrą, i to w zupełnie nowych okolicznościach. Tego dnia mieszkańcy, poza świetną dawką muzyki, będą mogli po raz pierwszy delektować podniebienia w otwieranej tam restauracji  pod nazwą Wyspa – Strefa Miejskiego Relaksu.

Impreza rozpocznie się o godz. 18.00, a zakończy późnym wieczorem występem wszystkich artystów, do którego już teraz zapraszamy muzyków z Kędzierzyna-Koźla i powiatu. Dżem, czyli wspólne granie zaplanowano około godz. 21.00. Wydarzenie organizowane jest razem z klubem muzycznym Kameleon.  Można spodziewać się wielu niespodzianek!

Prace nad rewitalizacją przystani, na które powiat zdobył pieniądze z unii zakończyły się już jakiś czas temu, pandemia uniemożliwiała jednak jakiekolwiek otwarcie jej dla mieszkańców. Teraz „Szkwał” staje się miejscem nie tylko weekendowych spotkań, ale także areną imprez plenerowych z zapleczem gastronomicznym i możliwością aktywnego spędzenia czasu nad Odrą. Szczegóły wydarzenia z 9 lipca poniżej.

al

Plakat_Szkwal_2021.jpeg

×

Zapisz się do newslettera