Kamera on-line

Jedna kuchnia i pięć gotujących ekip. Wielki finał „Gastronomii do Zobaczenia"

Czas na finałowy odcinek „Gastronomii do zobaczenia” – kampanii, którą w kwietniu rozpoczęło Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.

W programie mieliście okazję poznać wyjątkowych szefów kuchni, przepisy na pyszne dania, poznać ludzi, którzy stawili czoła pandemii, a dzięki swoim pomysłom i kreatywności pokazali, że dobra kuchnia zawsze się obroni, nawet w czasach kryzysu.

Ten cykl powstał po to, by promować lokalną gastronomię. Poszczególne odcinki zostały bardzo ciepło przyjęte przez widzów. Takiego projektu jeszcze u nas nie było, restauratorzy przyznali, że i dla nich był niemałym wyzwaniem. Oni sami mieli odwagę, by po raz pierwszy wpuścić kamery do swoich kuchni i opowiedzieć, jak się tworzą kulinarne, w wielu przypadkach dzieła sztuki. Z każdym odcinkiem byliśmy co raz bardziej zaskakiwani smakami, ludzkimi historiami, pasją do gotowania, aż w końcu doszliśmy do wniosku, że niejeden w kraju mógłby się od nich uczyć!

Zapraszamy was na finałowy odcinek w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół nr 1 w Koźlu. Wszystkim lokalom dziękujemy za udział w kampanii – byliście świetni! I cóż, mamy nadzieję gastronomio, do zobaczenia!

Finałowy odcinek jest TU

Finał gastro.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera