Kamera on-line

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z pozyskiwania pieniędzy na działania organizacji pozarządowej?

Potrzebujesz udoskonalić stronę internetową lub profil swojej organizacji w mediach społecznościowych, albo stworzyć nową stronę www? Marzysz o tym, by zdobyć wiedzę i doświadczenie w celu sprawniejszego zarządzania stowarzyszeniem lub fundacją? Chcesz poznać innych aktywnych i otwartych na współpracę przedstawicieli opolskiego trzeciego sektora? Zgłoś się do udziału w projekcie pn. Opolski Trzeci Sektor realizowanego przez Fundację Kwitnące Talenty już dziś. 

Pierwsze zajęcia odbędą się już w wakacje, ponieważ organizatorom zależy na bezpośrednich spotkaniach i stacjonarnych aktywnościach.

Celem projektu jest wzmocnienie potencjału instytucjonalnego i profesjonalizacja działań NGO oraz rad działalności pożytku publicznego z województwa opolskiego przy zastosowaniu IT, e-marketingu i fundraisingu, poprzez podniesienie kluczowych kompetencji w okresie do 4.12.2022.

Działania będą realizowane w kilkunastu grupach edukacyjnych, a terminy zajęć ustalane są na podstawie zgłoszonych w formularzu preferencji.

Zadanie współfinansowane jest ze środków konkursu NOWEFIO z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. 

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zgłoszenia oraz więcej informacji tutaj: https://tiny.pl/9qq1s

Więcej o projekcie także na www.facebook.com/OpolskiTrzeciSektor

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: lub telefoniczny: 607 55 00 62.

 

×

Zapisz się do newslettera