Kamera on-line

Weekend na „Szkwale”. Będzie kino plenerowe, działa też nowa tawerna

W piątek 20 sierpnia na powiatowej przystani „Szkwał” w Koźlu na mieszkańców czekać będzie kino plenerowe, a w nim komedia romantyczna pt. #tuiteraz o miłości poznanej przez social media. Początek o 20.30. To pierwsze kino plenerowe na przystani po jej rewitalizacji. Reżyserem filmu „#tuiteraz” jest Eric Lartigau. Trzykrotnie nominowany do Cezarów filmowiec znany jest z takich produkcji jak „Rozumiemy się bez słów”, „Niewierni”, „Układ idealny”, „Wariaci z Karaibów”.

Na przystani działa nowe miejsce w sam raz do spędzenia czasu nad Odrą, poza dobrze już znaną Wyspą – Strefą Miejskiego Relaksu, otwarta została tawerna „Na Fali”, która organizuje fitness na piachu. Najbliższy w piątek 20 sierpnia o 18.00. W tawernie można też zjeść m.in. pyszne kiełbaski albo pieczone pałki z kurczaka prosto z bistra „Zapomniane smaki”, znanego z kampanii gastronomicznej powiatu. Dla dzieciaków przygotowano kącik malucha. Działa wypożyczalnia kajaków, a po wszystkim można odpocząć na leżakach. Polecamy!

Przystań „Szkwał” po rewitalizacji stała się popularnym miejscem spotkań, ostatnio podczas plenerowego party w stylu lat 80/90 odwiedziło ją tysiące mieszkańców, i to tylko podczas jednego weekendu. Kolejna okazja do dobrej zabawy już za tydzień w piątek 27 sierpnia, kiedy to na wszystkich czekać będzie „Wyspa przebojów”, czyli impreza taneczna z największymi hitami. Start o 21.00. Zapraszamy już dziś!

al

Foto: tawerna "Na Fali"

Tawerna.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera