Kamera on-line

Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim”

 Zestaw logo LPI

10 listopada 2010 na posiedzeniu Komisji Oceniającej prace nadesłane na konkurs fotograficzny „Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim” wyłoniono laureatów konkursu w obu kategoriach. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
 
 Kategoria „Fotografia Indywidualna”
  • I miejsce – fotografia pt. „2 w 1”, przedstawiająca budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu, autorstwa Ady Birackiej z Opola.
  • II miejsce – fotografia pt. „Refleks”, przestawiająca restauracje „Starka”, autorstwa Michała Stelmaszyka z Wołczyna. 
  • III miejsce – fotografia pt. „Inwestujemy w Twoją przyszłość” przedstawiająca ulice Sudecką w Nysie, autorstwa Joanny Bołdak z Kamiennika.
 
      Wyróżnienie dla Łukasza Zająca, autora prac „Euro-wieża” (ratusz w Strzelcach Opolskich) i „hala sportowa” (hala sportowa w Tarnowie Opolskim) za oryginalne podejście do tematu oraz wykazanie się kreatywnością w przedstawieniu projektów realizowanych w ramach RPO WO 2007-2013.
 
 Kategoria „Fotoreportaż”
  • I miejsce – fotoreportaż „Duch literatury” autorstwa Grzegorza Gębali z Opola, przedstawiający Miejską Bibliotekę Publiczną w Opolu.
  • II miejsce – fotoreportaż „Akademia przedszkolaka "NEMO" - przedszkole niepubliczne” autorstwa Żanety Nowak z Opola, przedstawiający Przedszkole niepubliczne „Nemo” w Opolu.
  • III miejsce – fotoreportaż „Idealna droga do pracy” autorstwa Piotra Tyki z Opola, przedstawiająca ścieżki spacerowe nad Odrą w Opolu.
      Wyróżnienie dla fotoreportażu „Wejście na wieżę Piastowską” autorstwa Aleksandry Pomorskiej za wyjątkową wartość artystyczną oraz unikatową koncepcję cyklu.
 
 Duch literatury                                                                                                                                             
Pierwsze zdjęcie z cyklu "Duch literatury" autorstwa Grzegorza Gębali,
nagrodzonego I nagrodą w kategorii "Fotoreportaż"

 

×

Zapisz się do newslettera