Kamera on-line

Prawie 3,5 tysiąca uczniów rozpoczęło dziś rok szkolny

W tym gronie znajdziemy ponad 800 uczniów klas pierwszych. Uczniowie wracają do nauki w trybie stacjonarnym. W szkołach odbyły się uroczystości inauguracyjne.

- Każdy stawia sobie w życiu jakiś cel, życzę wam, by te cele mogliście realizować w Zespole Szkół nr 1, to bardzo dobra szkoła ze świetnymi nauczycielami. To jedna z siedmiu naszych szkół, gdzie dziś rozpoczyna się rok szkolny. Czekają nas wyzwania, ale dyrektorzy i pedagodzy mają też wiele ambitnych planów. Cieszę się, że możemy wszyscy dziś spotkać się w murach placówek oświatowych nadzorowanych przez starostwo powiatowe. Życzę wam bezpiecznego, zdrowego i udanego roku szkolnego - mówił Paweł Masełko, starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Uroczystość z Zespole Szkół nr 1 rozpoczęła Urszula Więcek, dyrektor placówki.

W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu, z udziałem wicestarosty powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego, które poprowadziła dyrektorka szkoły Małgorzata Targosz. W auli zgromadzili się uczniowie klas pierwszych i nauczyciele I LO. Wicestarosta Józef Gisman pogratulował uczniom wyboru szkoły, która w rankingu Perspektyw zdobyła Srebrną Tarczę Jakości. Z kolei dobrego roku życzyła wychowankom Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Azotach Aurelia Stępień, kierownik wydziału oświaty starostwa powiatowego.

AL

Budowlanka1.jpeg

Budowlanka2.jpeg

liceum Koźle1.jpeg

Liceum Koźle2.jpeg

Liceum Koźle 3.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera