Kamera on-line

Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji dla starosty Józefa Gismana

7 stycznia w opolskiej filharmonii odbyła się jubileuszowa X gala, podczas której wręczono Laury Umiejętności i Kompetencji za 2009 rok. Jednym z laureatów okazał się Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Józef Gisman.

Na uroczystej gali, zorganizowanej przez Opolską Izbę Gospodarczą, wręczono jeden Platynowy, 11 Złotych i 25 Srebrnych Laurów Umiejętności i Kompetencji. W gronie osób wyróżnionych Srebrnymi Laurami znalazł się Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Józef Gisman, którego uhonorowano za działalność pro publico bono.
Laurami Umiejętności i Kompetencji honoruje się osoby i firmy z Opolszczyzny – nieprzeciętnych ludzi biznesu, kultury, oświaty, a także firmy odnoszące sukcesy, instytucje przyjazne klientom, mające szczególne osiągnięcia w rozmaitych dziedzinach: gospodarce, biznesie, służbie zdrowia, kulturze czy samorządach lokalnych. Kandydatów do wyróżnień nominują laureaci z lat poprzednich. Nagroda przyznawana jest przez Opolską Izbę Gospodarczą od 10 lat. Do tej pory wyróżniono 256 osób.
1.jpeg
2.jpeg
 
 
×

Zapisz się do newslettera