Kamera on-line

Uczennica Zespołu Szkół w Azotach w gronie najpopularniejszych sportowców

Justyna Jegiołka, uczennica Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu znalazła się w gronie najpopularniejszych sportowców Opolszczyzny. W głosowaniu czytelników NTO zajęła 8 miejsce. Najlepsza obecnie tenisistka w województwie ma na swoim koncie imponującą liczbę zwycięstw. 

Po sukcesach w kategoriach młodzieżowych (Medalistka Mistrzostw Europy, trzykrotna Mistrzyni Polski) swój pierwszy sukces w gronie seniorskim Justyna odniosła w kwietniu 2008 roku. W wieku 16 lat wygrała swój pierwszy turniej zawodowy w tenisie ziemnym o punkty WTA, który odbył się na Fuertewenturze w Hiszpanii. W 2009 wygrała po raz pierwszy w karierze turniej deblowy ITF. Na koncie ma też drugie miejsce w turnieju ITF w greckim Volos, a także drugie miejsce w turnieju rozegranym w Sarajewie. Zajmuje 584 miejsce w prestiżowym rankingu WTA.
 
– Justyna jest obecnie w klasie maturalnej i mimo, że z kilku przedmiotów ma indywidualny tok nauczania z nauką świetnie sobie radzi, szybko nadrabia zaległości – mówi Maria Staliś, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu.
Naszej tenisistce życzymy w nowym roku wielu kolejnych sukcesów!
 
AL
 
justynazprawej.jpeg
justyna.jpeg
justyna1.jpeg
 

 

×

Zapisz się do newslettera