Kamera on-line

Razem ze szpitalem zapraszamy na badania! W sobotę bez skierowania w poradni urologicznej

Listopad jest miesiącem, w którym co roku zwracamy uwagę na profilaktykę męskich nowotworów. Dlatego w najbliższą sobotę 13 listopada zapraszamy mężczyzn do naszej poradni urologicznej przy ul. 24 Kwietnia 7 w Koźlu na badania (w godz. 8-12).
 
Nie potrzeba skierowania. Wystarczy rejestracja pod nr 77 40 62 526. Kolejność według zgłoszeń. Zachęcamy do rejestracji i badań u naszych specjalistów.
 
- Mężczyźni mniej zwracają uwagę na swoje zdrowie, dlatego działania edukacyjno-profilaktyczne są niezwykle ważne. Nasz szpital przystąpił do akcji profilaktycznej ze względu na „dług zdrowotny” jaki ma wobec pacjentów przez okres kiedy byliśmy przekształceni. Dokładamy starań i bardzo mocno pracujemy w zakresie przyjęć pacjentów do szpitala celem nadwykonania kontraktu (ryczałtu) NFZ. Z drugiej strony aktywnie włączamy się w akcje profilaktyczne 40+ czy badania HPV. Akcją realizowaną w ramach „Movember Month” chcieliśmy zachęcić mężczyzn do profilaktyki raka prostaty i jąder. Przygotowaliśmy poradnik dla mężczyzn oraz udostępniamy możliwość skorzystania z badań urologicznych bez skierowania - mówi dyrektor szpitala Jarosław Kończyło.
 
Oprac. al
 
na fb profi.png
×

Zapisz się do newslettera