Kamera on-line

Wielki jubileusz "Echa Kresów" w Kędzierzynie-Koźlu

Na tej gali oklaskom nie było końca. Za nami wielki koncert z okazji 10-lecia chóru „Echo Kresów”. Połączono go z koncertem Czterech Kultur. To jedna z najbardziej znanych grup artystycznych na Opolszczyźnie, która ma za sobą dziesiątki koncertów w kraju i poza granicami. Również tym razem kędzierzyńska publiczność pokochała ich od pierwszego taktu - śpiewała oraz tańczyła razem z chórzystami. To było kilka godzin wspólnego, jubileuszowego biesiadowania.

Najlepsze życzenia złożyli im m.in. starosta Paweł Masełko, który przekazał członkom wyjątkową tablicę z nazwiskami wszystkich chórzystów, prezydent Sabina Nowosielska, przewodniczący Rady Miasta Ireneusz Wiśniewski, a także wiceprezes Grupy Azoty ZAK S.A. Bogdan Tomaszek. 

- Rozsławiacie nasze miasto i powiat od 10 lat! Dzięki koncertowi kultur pokazujecie różnorodność w jakiej żyjemy. Życzę wam wielu wspaniałych chwil i gorących owacji. Scena was pokochała i znakomicie się na niej czujecie. A takiej publiczności jak ta w Kędzierzynie-Koźlu życzę wam zawsze – mówił starosta Paweł Masełko, który przekazał powinszowania w imieniu zarządu powiatu na ręce założyciela Adama Wołkowskiego.

Chór „Echo Kresów” z okazji jubileuszu przygotował wyjątkową wystawę, którą można zobaczyć w Miejskim Ośrodku Kultury. Gala została zorganizowana pod patronatem prezydenta miasta oraz starosty powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Fotorelacja na Facebooku powiatu.

al

echo1.jpeg

echo6.jpeg

echo8.jpeg

echo4.jpeg

echo3.jpeg

echo5.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera