Kamera on-line

Wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek wystąpił w Kędzierzynie-Koźlu

Wspaniały koncert akordeonisty Marcina Wyrostka zorganizowany przez tutejsze Starostwo z okazji Dnia Kobiet zachwycił mieszkańców, a właściwie mieszkanki naszego powiatu. Poniedziałkowego wieczoru panie tłumnie zjawiły się w Hotelu „Centralny”, nic dziwnego, bezpłatne wejściówki na koncert rozeszły się w niespełna godzinę. Było to zatem kolejne warte uwagi wydarzenie muzyczne na naszej powiatowej mapie kulturalnej. Zaraz kiedy tylko sala hotelu wypełniła się po brzegi życzenia wszystkim paniom z okazji ich święta w imieniu członków Zarządu Powiatu oraz męskiej części Rady Powiatu złożył wicestarosta Marek Matczak.

DSC02562.jpegDSC02573.jpeg2ok.jpeg

Potem przyszła pora na gwiazdę wieczoru. Kwartet „Coloriage” dał doskonały koncert, który z każdą chwilą zaskakiwał czymś nowym. Widzowie z pewnością odczuli doskonałe brzmienie akordeonu, a precyzja i pasja z jaką laureat programu „Mam talent!” opanował grę na tym instrumencie zachwyciła każdego. Cześć z zaprezentowanych utworów pochodziło z jego najnowszej płyty, która niemal po wydaniu osiągnęła status „złotej”. Umiejętności 27-letniego Marcina Wyrostka jakiś czas temu mogliśmy podziwiać w telewizji, jednak wielu przyznało, że od tygodni marzyło, aby zobaczyć go na żywo. Marzenia naszych mieszkańców udało się więc zrealizować, a przy okazji pokazać, jak trudno młodemu artyście przebić się przez trudny świat rodzimego muzycznego show-biznesu – za granicą koncertuje od dawna, w Polsce jego kariera zaczęła się właściwie dopiero po występie w popularnym programie. Życzmy, aby z każdym dniem rozwijał swoje umiejętności i mamy nadzieję do rychłego zobaczenia… 

Sponsorzy: Kopalnia Piasku "Kotlarnia" SA, BL-TRANS Sp. z o.o., TP-elbud SA, Petrochemia Blachownia SA, MZEC Sp. z o.o., Jokey Plastic Sp. z o.o.

AL

5.jpeg3oki.jpeg7.jpeg6.jpeg

 

         

×

Zapisz się do newslettera