Kamera on-line

Licealiści z Koźla najlepsi w dwóch ogólnopolskich konkursach

Wielkie gratulacje dla naszych ekobohaterów z I Liceum Ogólnokształcącego w Koźlu. Dotarli do samego szczytu ogólnopolskiego konkursu pokonując 60 drużyn z całego kraju. Planowali kampanie społeczne, realizowali różne zadania, a ich Fotoekoblog to najlepiej prowadzony blog w Polsce.  

Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w Katowicach, została zorganizowana przez Główny Instytut Górnictwa pod patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Szkoła wróciła z Katowic z czekami na 50 tys. zł, które przeznaczone zostaną na wyposażenie ekopracowni oraz tablicę interaktywną. Nasz #Ekosienkiewicz odebrał także gratulacje oraz eko-upominki z rąk starosty Pawła Masełki, który całej ekipie przekazał gorące słowa uznania!

I LO reprezentowali uczniowie klasy III: Marta Stasiak, Jakub Ziober, Nikola Golisz, Aleksandra Pytlik, Dorota Wołochowska, Natalia Kupka, Vanessa Buchta, Marta Zapalska i Tomasz Orlik. Opiekunem jest Karina Sobota. Grupa zaplanowała i przeprowadziła kampanię społeczną pn. „Nie bądź samolubem, gospodaruj z rozumem”.

al

eko1.jpeg

eko2.jpeg

eko3.jpeg

eko4.jpeg

eko5.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera