Kamera on-line

Długi weekend. Nocna opieka medyczna, lekarz pediatra, dyżury aptek i punktów wymazowych

Podczas dłuższego weekendu, w razie nagłego zachorowania, dostępny będzie punkt nocnej i świątecznej pomocy przy ul. Judyma w Kędzierzynie. Telefon: 77 40 62 752. W czwartek oraz w sobotę swój dyżur będzie tam miał lekarz pediatra.

Punkty wymazowe. Do niedzieli 9 stycznia punkty pobrań materiału na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 pracują codziennie w godz. 8.00-12.00 (także 6 stycznia). Dla punktu w formule "drive-thru" po wjeździe na parking szpitala w Koźlu kierujemy się zgodnie z żółtymi oznaczeniami wokół budynku SP ZOZ.

Dyżury aptek. Od 1 stycznia apteki w naszym powiecie prowadzą dyżury w zmienionych godzinach. Dyżur rozpoczyna się w dni powszednie o godz. 20 i kończy o godz. 23.00. W niedzielę i święta (również 6 stycznia) dyżur rozpoczyna się o godz. 8 i kończy o 23. W 2022 roku dyżury w naszym powiecie pełnić będzie 21 aptek. Harmonogram wraz z nr telefonów jest TU

Przypominamy. 7 stycznia (piątek po święcie Trzech Króli) starostwo powiatowe będzie nieczynne z uwagi na przepisy prawa pracy i konieczność wyznaczenia dnia wolnego za sobotę 1 stycznia. Podobnie Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu, Powiatowe Centrum Usług Wspólnych oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

al

Foto: punkt nocny i świąteczny przy ul. Judyma

kędzierzyn szpital.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera