Kamera on-line

30 finał WOŚP. Prywatny rejs łodzią motorową po Odrze wraz z kapitanem

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu od lat gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Trudno znaleźć w szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu oddział, na którym nie pojawił się sprzęt oklejony czerwonym serduszkiem. Tak jest w Kędzierzynie-Koźlu, tak jest w całej Polsce, gdzie co roku do placówek trafia nowoczesny sprzęt diagnostyczny. W tym roku dedykowany jest oddziałom okulistycznym.

W 2022 roku mamy dla was coś ekstra. Kiedy minie zima zaczniemy myśleć o plenerze, dlatego przedmiotem naszej licytacji jest prywatny rejs łodzią motorową po Odrze z powiatowej przystani „Szkwał” w Koźlu wraz z doświadczonym kapitanem, który zabierze was w rejs, jakiego jeszcze nie przeżyliście, wcielając się w rolę waszego osobistego przewodnika. Jesteśmy pewni, że zna historie, o których wiedzą tylko wytrawne wilki morskie.    

Otrzymacie od nas również kosz lokalnych produktów, w sam raz na organizację nadodrzańskiego pikniku. Łódź motorowa będzie tylko do waszej dyspozycji, a osoba, która wylicytuje aukcję będzie mogła wziąć ze sobą przyjaciół. Nie możemy doczekać się waszych zdjęć! A kiedy już wrócicie weźmiecie udział w jednej z imprez plenerowych na przystani „Szkwał” i opowiecie wszystkim, jak było. Gorąco polecamy! Dogodny termin w miesiącach od maja do września ustalimy indywidualnie.

By wziąć udział w licytacji wystarczy wejść TU

AL

WOSP_2022_rejs_v3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera