Kamera on-line

Dzień Otwartych Drzwi

Informujemy, że w sobotę, 6 lutego br. w godz. 8.00-14.00 zorganizowany zostanie „Dzień Drzwi Otwartych Opolskiego Centrum Onkologii” w Opolu (ul. Katowicka 66 A).

 

Czynne będą następujące gabinety oraz pracownia:

 

Poradnia Chorób Piersi (gab.114)

 

Poradnia Chirurgii Onkologicznej (gab.108)

 

Poradnia Onkologii Ogólnej (gab.107 )

 

Pracownia Mammograficzna (wykonywane będą zarówno zdjęcia zlecone w przez lekarza, jak również w ramach programu skryningu, którego celem jest wykrycie raka piersi w bardzo wczesnym stadium rozwoju; program adresowany jest do kobiet zdrowych w wieku 50-69 lat, które nie miały mammografii w ostatnich dwóch latach).

 

Przed poradą lekarską obowiązuje rejestracja na podstawie dokumentu tożsamości, aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz książeczki RUM.

 

"Dzień Otwartych Dni" organizowany jest w związku z obchodzonym w tym roku po raz 10. Światowym Dniem Walki z Rakiem, przypadającym na dzień 4 lutego. Celem tej międzynarodowej akcji jest zwrócenie uwagi mieszkańców wielu krajów na rosnące zagrożenie chorobami nowotworowymi, których z roku na rok wykrywa się coraz więcej.

Opolskie Centrum Onkologii zaprasza wszystkich, którzy chcą się upewnić czy np. znamię, guzek, długo utrzymujący się kaszel lub chrypka, zmiana rytmu wypróżnień, nie są zwiastunem poważniejszego schorzenia.

 

Informujemy ponadto, że z dniem 1 lutego br. pacjenci Oddziału Dziennego Chemioterapii oraz poradni chemioterapii Opolskiego Centrum Onkologii leczeni są w nowo otwartym budynku (z zielonymi oknami na wprost Zakładu Radioterapii). Również tutaj przeniesiony został Punkt Pobrań Krwi. Z uwagi na porę roku wejście do budynku czynne jest od strony zachodniej (z drugiej strony obiektu).

 

×

Zapisz się do newslettera