Kamera on-line

Wizyta z pomysłami

Wspólne posiedzenie Zarządów Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego i Powiatu Raciborskiego odbyło się w sali obrad budynku Starostwa Powiatowego w Raciborzu. Rozmawiano m.in. o polityce informacyjnej prowadzonej przez Zarządy. Podczas spotkania dziennikarz portalu NASZRACIBÓRZ.PL przedstawił funkcjonowanie serwisu oraz omówił nowoczesne formy prezentacji samorządowej w Internecie. Część z nich od pewnego czasu z powodzeniem stosuje nasz powiat. Dynamika rozwoju sieci internetowej jest jednak tak duża, że konieczne jest ciągłe rozwijanie tej formy promocji. Podczas spotkania padło też wiele pomysłów, które wkrótce doczekają się realizacji. Druga część obrad dotyczyła spraw związanych z funkcjonowaniem Powiatowego Zarządu Dróg. Owocna wizyta w siedzibie PZD w Raciborzu pozwoliła nie tylko na wymianę doświadczeń ale przede wszystkim na omówienie najistotniejszych spraw, którymi obecnie zajmują się powiaty w zakresie infrastruktury drogowej.  

Podsumowując, włodarze naszego powiatu oraz partnerskiego powiatu raciborskiego podkreślili potrzebę kontynuacji tego typu spotkań, myślano również o kolejnym „wyjazdowym zarządzie”. Następnym razem jednak naszych partnerów zapraszamy do nas, jest wiele do zobaczenia! We wspólnych obradach Zarządów oprócz włodarzy z Raciborza uczestniczyli: Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Józef Gisman, Członkowie Zarządu Powiatu – Andrzej Krebs, Jerzy Pałys, Stefan Wałach a także sekretarz powiatu Alicja Brol-Polak, skarbnik Wiesława Trelka oraz Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Arkadiusz Kryś.             
AL 
Na zdjęciu: Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Józef Gisman oraz Starosta Powiatu Raciborskiego Adam Hajduk rozpoczynają wspólne posiedzenie Zarządów.
2.jpeg
3.jpeg
Na zdjęciu: wizyta w Powiatowym Zarządzie Dróg w Raciborzu.
1.jpeg
 
 


×

Zapisz się do newslettera