Kamera on-line

Jak zdobyć pieniądze na działalność. Spotkanie dla organizacji pozarządowych z powiatu

Fundacja Kwitnące Talenty z Opola zaprasza na spotkanie trzeciego sektora (NGO), które zaplanowano na piątek 13 maja  w godz. 18:30 - 20:30. W ramach spotkania przeprowadzone zostaną warsztaty dotyczące możliwości pozyskiwania pieniędzy z aktualnych konkursów ("Równać Szanse" i "Kierunek FIO").

- Oprócz tego poznamy się bliżej, zbierzemy potrzeby rozwojowe fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, klubów sportowych, OSP i innych podmiotów z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Istotnym punktem jest także integracja i dyskusja przedstawicieli organizacji. Na zakończenie rozmowy w kuluarach i podgrupach – informują przedstawiciele fundacji.

Spotkanie odbędzie się na terenie przystani "Szkwał" w Koźlu, w nowym budynku. Poprowadzi je Piotr Koziol, który z pasją i zaangażowaniem odkrywa i rozwija talenty od 20 lat. Od 10 lat fundator i prezes Fundacji Kwitnące Talenty. Zarządza organizacjami pozarządowymi od 31 lat. Ekspert od zarządzania projektami, zarządzania talentami i fundraisingu - czyli zdobywania pieniędzy na działalność społeczną.

O szczegóły można pytać w kędzierzyńskim starostwie powiatowym, w wydziale zajmującym się NGO, telefon 77 405 27 12.

al

Foto: przystań "Szkwał" nad Odrą

Przystań.jpeg

×

Zapisz się do newslettera