Warto podpytać o pieniądze na rozwój. Specjaliści od funduszy europejskich czekają w starostwie powiatowym

Chcesz założyć firmę i potrzebujesz pieniędzy na jej otwarcie? A może zastanawiasz się nad realizacją projektu w formule partnerstwa publiczno-prywatnego?

W starostwie powiatowym przy Placu Wolności 1 w Kędzierzynie-Koźlu (parter) czeka dziś (11.08) na mieszkańców Justyna Olszewska z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Opolu, która odpowie na wszelkie pytania i krok po kroku przedstawi proces ubiegania się o dofinansowanie.

Zapraszamy dziś do godz. 12.00.

Dyżury specjalisty organizujemy w starostwie regularnie. Warto śledzić nasze strony i wybrać się do nas! Polecamy także stronę www.mapadotacji.gov.pl, gdzie znajdziemy bieżące informacje.

Do tej pory w województwie opolskim zrealizowano projekty na kwotę niemal 30 mld zł, z tego dofinansowanie unijne wyniosło prawie 18 mld zł. Samorządowcy przygotowują się teraz do nowego rozdania unijnego z nowej perspektywy finansowej. Fundusze Europejskie na lata 2021-2027 to około 76 miliardów euro. Środki zostaną przeznaczone na realizację inwestycji w innowacje, przedsiębiorczość, cyfryzację, infrastrukturę, ochronę środowiska, energetykę, edukację i sprawy społeczne.

al

justyna.jpeg