Kamera on-line

AKTUALIZACJA. Wydarzenie odwołane ze względu na złe warunki pogodowe. Wrześniowy piątek z koncertami na żywo!

W piątek 9 września zapraszamy na Koncertowe Echo Lata z muzyką na żywo. Początek o 19.00 na kozielskiej przystani „Szkwał”. Starostwo powiatowe jest współorganizatorem wydarzenia.

Wystąpi SOUL UNITY, zespół pochodzący z Kluczborka, mający w swoim repertuarze ponad 20 autorskich piosenek utrzymanych w klimacie soulowo-funkowym z elementami jazzu, bluesa, popu oraz rocka. W skład zespołu wchodzą wokalistka Paulina Furmańska, Piotr Bocianek - gitara, Janusz Gubała - bas, Karol Szczypko - klawisze oraz Michał Woźniak na perkusji.

Około godz. 22.00 na scenie pojawi się HENGELO. To projekt, który powstał z połączenia różnorodnych doświadczeń muzyków, a jego styl charakteryzuje się wpływami muzyki lat 80-tych, współczesnego rocka i szeroko pojętej alternatywy. Wraz z pojawieniem się w sieci debiutanckich utworów, Hengelo rozpoczęło działalność koncertową. Grupa występowała w kraju i za granicą, m.in. w Holandii i Francji. Zespół został szybko zauważony oraz doceniony przez odbiorców muzyki rockowej i alternatywnej i zyskał pochlebne opinie profesjonalnych krytyków o czym mogą świadczyć zwycięstwa w takich konkursach i festiwalach, jak: "Katofonia Music Outbreak", "Zrób Hałas", "Koz ALL Music Festival", pszczyńskie "Żubrowisko" czy projekt Dzielnica Brzmi Dobrze, którego patronem jest Katowice Miasto Muzyki UNESCO. W listopadzie 2016 roku pojawiło się debiutanckie wydawnictwo, zatytułowane "Hungry Eyes".

Zapraszamy w piątek na przystań w Koźlu, gdzie poza koncertami, można oczywiście zjeść coś pysznego i potańczyć. Koncertowy piątek rusza o 19.00.

AL

305194995_388462133470890_6873361251733053155_n.png

wyspa1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera