Kamera on-line

Pomoc dostępna na miejscu. W poradni szpitala leczą stwardnienie rozsiane

W przychodni szpitala powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu rozpoczęto leczenie stwardnienia rozsianego. Do tej pory mieszkańcy zmuszeni byli korzystać z poradni w ościennych miastach, teraz to się zmienia. Pomoc dostępna jest na miejscu.

- Będziemy leczyli pacjentów w oparciu o program lekowy MZ. Jest to program skierowany do osób, u których choroba przebiega rzutami. Do programu kwalifikuje się pacjentów z aktywną postacią SM-u, tzn. takich pacjentów, u których ostatni rzut wystąpił w przeciągu kilku ostatnich miesięcy lub, u których w kontrolnym badaniu rezonansem magnetycznym wystąpiły aktywne zmiany świadczące o postępie choroby. Zapraszamy takie osoby – mówi dr Michał Glonek.

Lekarze oddziału neurologicznego szpitala - kierownik oddziału dr n. med. Michał Glonek oraz zastępca kierownika oddziału lek. med. Joanna Szota-Petrolewicz przyjmują w Poradni Leczenia Stwardnienia Rozsianego zlokalizowanej na parterze przychodni przy ul. 24 kwietnia 7 w Kędzierzynie-Koźlu.

Poradnia leczenia SM przyjmuje pacjentów w piątki w godzinach pomiędzy 8-14. Zapraszamy osoby dorosłe ze zdiagnozowanym stwardnieniem rozsianym. Rejestracja do poradni pod numerem telefonu 77 40 62 525.

Oprac. al

foto szpitala duże.jpeg

×

Zapisz się do newslettera