Grubo ponad pół miliona na remonty przy Harcerskiej!

Nowa droga, parkingi i chodnik

Mieszkańcy naszego powiatu korzystają już z nowych parkingów(76 miejsc, w tym 58 nowych) przy ulicy Harcerskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Inwestycja przeprowadzona przez kędzierzyńskie starostwo kosztowała ponad 300 tys. zł i w znaczący sposób ułatwiła komunikację w tym rejonie, szczególnie dla osób korzystających z tamtejszych przychodni. Wcześniej również za nieco ponad 300 tys. zł kompleksowego remontu doczekała się nawierzchnia drogowa.
Obecnie drogowcy remontują chodnik wiodący od powiatowej przychodni lekarskiej do ul. Stalmacha. Koszt położenia nowej kostki to około 60 tys. zł.
Podsumowując powiat kędzierzyńsko-kozielski na przeprowadzone remonty w rejonie ulicy Harcerskiej wydał ponad 660 tys. zł.
1.jpeg
2.jpeg