Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski zakończył rewitalizację boiska w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu

Logo z tekstem boisko ZSTiO K-Koźle.jpeg
Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski zrewitalizował boisko w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu w ramach projektu pt. "Przebudowa i rozbudowa boiska wielofunkcyjnego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Mostowej 7", które współfinansowane było z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 i działania 10.2. Inwestycje wnikające z Lokalnych Planów Rewitalizacji.

Całkowita wartość projektu wyniosła 673 810,79 PLN, a pozyskany poziom dofinansowania to 300 000,00 PLN.

Rewitalizowane boisko w ZSTiO 12.jpeg
Rewitalizowane boisko w ZSTiO 13.jpeg