Kamera on-line

W czerwcu wielki zjazd absolwentów Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej

Szykuje się spore wydarzenie, które będzie znakomitą okazją do spotkania po latach wszystkich, którzy skończyli szkołę. Wspomnień nie będzie końca, a przy okazji będzie to również czas podsumowań i wspólnej zabawy. Po latach, każdy z uczestników będzie mógł zasiąść w szkolnej ławie razem ze swoim nauczycielem albo kumplem z klasy. Program zapowiada się atrakcyjnie i mimo, że do czerwca jeszcze daleko, warto już dziś zaplanować sobie ten dzień, szczególnie, że wypada on w sobotę.

Żegluga zaprasza wszystkich, którzy do 2010 roku ukończyli żeglugowe technikum, licea i zasadniczą szkołę. Zjazd absolwentów odbędzie się 17 czerwca, najpierw na terenie szkoły, a następnie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na rynku w Koźlu, gdzie nastąpi powitanie wszystkich uczestników i przemówienia dyrekcji oraz zaproszonych gości, potem występ orkiestry Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, wspólne zbiorowe zdjęcie z drona, przemarsz ulicami Koźla do szkoły.

O tym jak się zapisać oraz wszelkie informacje organizacyjne można znaleźć TU

al

zespół-szkół-żeglugi-śródlądowej-rekrutacja-1.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera