Kamera on-line

Starosta odznaczony brązowym medalem

Na wczorajszej(22.06) sesji Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego starosta Józef Gisman uhonorowany został brązowym medalem za szczególne zasługi dla pożarnictwa. Wyróżnienie odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej Karola Stępnia oraz Komendanta Powiatowego Straży Pożarnej Janusza Chomiaka.

– Chciałem podziękować za wzorową współpracę wszystkich służb zespolonych, w tym oczywiście strażaków podczas majowej powodzi, która dotknęła nasz powiat – powiedział starosta Józef Gisman przekazując na ręce komendantów pisemne wyrazy uznania.
Ponadto podczas wtorkowych obrad dyrektor Zakładu Zdrowia Publicznego i Medycyny Profilaktycznej, Ewa Winnicka oraz dyrektor SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu, Dariusz Szymański przedstawili obecnym na obradach sprawozdania roczne z działalności zakładów, które reprezentują za 2009 rok. Zostały one pozytywnie zaopiniowane przez radnych. Oprócz tego zdecydowano się na przekazanie środków dla powiatu strzeleckiego, które zostaną przeznaczone na renowację kapliczek znajdujących się na Górze św. Anny. Z prośbą o pomoc w tej sprawie zwróciła się do powiatu Fundacja Sanktuarium Góra św. Anny.  
Na zdjęciu: Komendant Wojewódzki PSP Karol Stępień honoruje medalem starostę Józefa Gismana.
1.jpeg
2.jpeg
3.jpeg
 
 
×

Zapisz się do newslettera