Kamera on-line

W sobotę na kozielskiej wyspie wystartuje III BIEG NA POWITANIE WIOSNY

Klub Sportowy ,,KOZIOŁEK"  serdecznie zaprasza na III BIEG NA POWITANIE WIOSNY, który odbędzie się w sobotę 15 KWIETNIA o godzinie 12.00 w Kędzierzynie-Koźlu. Bieg przeprowadzimy na dystansie 6 km urokliwymi ścieżkami kozielskiej wyspy. Imprezą towarzyszącą będą Biegi dla dzieci i młodzieży i marsz Nordic Walking na dystansie 3 km.

Każdy uczestnik biegu  (również dzieci), otrzymuje piękny medal z motywem wiosennego krokusa. Uczestnicy biegu głównego otrzymują również piękną chustę typu buff w pakiecie startowym. Zwycięzcy kategorii OPEN K i M otrzymują cenne nagrody, zwycięzcy kategorii wiekowych i dzieci - zjawiskowe maskotki koziołka. Po biegu głównym i ceremonii wręczania pucharów odbędzie się losowanie nagród wśród zawodników (artykuły sportowe i turystyczne). 

- Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia. W pierwszych ciepłych promieniach słońca, chcemy obudzić wasze serca. Nasz kolega Mirek walczy o życie i zdrowie, zmagając się z nowotworem mózgu. Leczenie i rehabilitacja są długotrwałe i bardzo kosztowne. Mirek dzięki nieprzerwanej rehabilitacji może oddychać samodzielnie, jeść, uczy się na nowo każdego słowa, chodzi i widzi. Specjaliści widząc jego postępy, dają dobre rokowania. Postanowiliśmy wspólnie z naszymi klubowiczami przeprowadzić zbiórkę publiczną do puszek POMOC DLA MIRKA nr zbiórki 2023/1557/OR. Zebrane środki przekażemy na konto Fundacji Avalon, gdzie Mirek ma swoje subkonto, na leczenie i rehabilitację. Zbiórka zgłoszona jest na Portalu Zbiórek w MSWiA, środki w całości przekazane zostaną dla Mirka. Nasz klub nie pobiera żadnych prowizji od wpłat. Warto o tym pamiętać. Chcesz dodać otuchy w walce Mirkowi, bądź z nami 15 kwietnia. Niech ta wiosna będzie kolorowa i pełna nadziei na lepsze jutro, bez bólu i cierpienia - przekazują organizatorzy.

Nasze zaproszenie kierujemy też do wszystkich niepełnosprawnych dzieci. Dla was też mamy specjalną kategorię! W biegu głównym nie zapomnieliśmy o osobach niepełnosprawnych, puchary i medale czekają - dodają.

Link do wydarzenia na FB TU
 
bieg1.jpeg
 
bieg2.jpeg
 
bieg3.jpeg
 
bieg4.jpeg
 
×

Zapisz się do newslettera