Kamera on-line

Specjalistyczne szkolenia dla przedsiębiorstw i pracowników

W sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu podsumowano realizację projektu Powiatowego Urzędu Pracy pn. „Wsparcie w rozwoju”. Projekt współfinansowany był przez Unię Europejską i przeznaczony dla przedsiębiorstw i pracowników 21 firm z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Oferowane w projekcie wsparcie to bezpłatne ogólne i specjalistyczne szkolenia, takie jak:

1. Middle management – szkolenie dla menagerów poziomu operacyjnego, którego celem jest dostarczenie wiedzy o zarządzaniu i organizacji.
2. Zarządzanie zespołem sprzedażowym – szkolenie dla kierowników pionu sprzedaży, celem którego jest podniesienie ich kompetencji zarządczych w zakresie kierowania personelem odpowiedzialnym za realizacje celów sprzedażowych.
3. Warsztaty sprzedażowe dla account managerów – szkolenie nastawione jest na rozwiązywanie trudnych sytuacji w komunikacji z klientami oraz uczy budowania skutecznego wizerunku.
4. Motywowanie pracowników – budowanie zespołu – celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy z zakresu technik motywowania zespołu zadaniowego oraz nabycie praktycznych umiejętności ich stosowania.
5. Zaawansowane techniki negocjacyjne – głównym celem szkolenia jest poznanie i usystematyzowanie profesjonalnych sposobów negocjacji oraz rozwijanie umiejętności negocjowania z trudnymi partnerami.
6. Wykorzystanie zaawansowanych funkcji pakietu MS Office – szkolenie służy podniesieniu kompetencji w zakresie elementów funkcji MS Office przydatnych w procesie efektywnego zarządzania oraz w procesach sprzedażowych.
Projekt realizowany był od stycznia do września 2010 roku. Każdy z uczestników na zakończenie otrzymał stosowny certyfikat.
1.jpeg
2.jpeg
 
×

Zapisz się do newslettera