Kamera on-line

Finał akcji powiatu. Z przystani „Szkwał” ruszył rejs po Odrze z kapitanem

Tak zdarzyło się po raz pierwszy w historii licytacji powiatu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najpierw prywatny rejs po Odrze z kapitanem wylicytowała pani Marzena, a potem pani Sławka.

Pierwsza z mieszkanek naszego powiatu postanowiła, że odda w całości wygraną na rzecz innej licytacji, która uruchomiona została lokalnie w Kędzierzynie-Koźlu, by wesprzeć małego Janka. W akcję włączył się nasz powiat i tak oto wystartowała od nowa. Zwyciężyła pani Sławka.

W minioną sobotę razem z przyjaciółkami wyruszyła na niezapomnianą wycieczkę po Odrze z powiatowej przystani „Szkwał” w Koźlu.

– To był bardzo udany rejs. Poznałyśmy mnóstwo historii, o których nie miałyśmy pojęcia, to wszystko dzięki kapitanowi, który jest prawdziwym profesjonalistą. To był wspaniały relaks na Odrze, z której oglądałyśmy okolice Kędzierzyna-Koźla. Było pięknie, polecamy wszystkim i dziękujemy za organizację wyprawy – mówi pani Sławka.

A my dziękujemy naszym licytującym i zapraszamy na kolejne licytacje pod auspicjami Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu, które co roku cieszą się sporym zainteresowaniem. Można było już wylicytować m.in. pierwsze wejście na wieżę zegarową starostwa z przewodnikiem. Licytacja powiatu organizowana jest na początku roku. Warto śledzić profil na Facebooku.

AL

rej4.jpeg

rej5.jpeg

rej3.jpeg

rej2.jpeg

rej6.jpeg

rej7.jpeg

rej8.jpeg

rej9.jpeg

rejs1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera