Kamera on-line

Nasz PCPR przyjacielem fizjoterapii

Wyróżnienie dla dyrekcji i pracowników

 

W piątek, 5 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się spotkanie podczas, którego dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie odebrała dyplom „Przyjaciela Fizjoterapii Politechniki Opolskiej”. To zaszczytne wyróżnienie Elżbiecie Czeczot przekazał asystent dziekana Politechniki Opolskiej za całokształt działań na rzecz pomocy osobom niepełnosprawnym.
- Dyplom ten jest dowodem na to, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kędzierzynie-Koźlu należy do jednostek aktywnie wspierających najbardziej potrzebujących mieszkańców powiatu – powiedział starosta Artur Widłak, który w wspólnie z wicestarostą Gabrielą Tomik wręczył Elżbiecie Czeczot kwiaty oraz listowne gratulacje.
 
Do życzeń zdrowia i dalszych sukcesów w pracy dołączyli się również sekretarz powiatu, Alicja Brol-Polak oraz kierownik wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej, Jerzy Kucharski.
 
- Cieszę się z tego wyróżnienia ale nie odbieram go jak nagrody za coś szczególnego, po prostu staramy się wszyscy wykonywać swe codzienne obowiązki najlepiej jak potrafimy - stwierdziła na koniec Elżbieta Czeczot.
 
AL

4.jpeg

3.jpeg

1.jpeg

5.jpeg 

 

×

Zapisz się do newslettera