"Biała Sobota" w kozielskim szpitalu! Przyjdź i sprawdź czy w twoim organizmie wszystko gra

Październik miesiącem profilaktyki. Medycy ze szpitala powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu zapraszają na „Białą Sobotę”, podczas której każdy, niezależnie od wieku będzie mógł zbadać się i zasięgnąć porady specjalistów. Jak ważne jest wczesne wykrycie choroby nie trzeba nikogo przekonywać, wtedy możemy zrobić naprawdę wiele, by się w pełni wyleczyć, dlatego tak istotne są podstawowe badania.

- Zapraszam wszystkich mieszkańców naszego powiatu. Szeroko otwieramy drzwi szpitala i wspólnie z dyrekcją oraz medykami czekamy na was w sobotę od 10 rana – zachęca starosta Paweł Masełko, który objął to wydarzenie swoim patronatem.

W tym roku równocześnie organizowany jest Dzień Otwarty Porodówki. To idealny dzień dla przyszłych mam, ale także tatusiów, by mogli na własne oczy przekonać się, jak zmienił się ten oddział i porozmawiać z kadrą oraz przy okazji skorzystać z zaproszenia na warsztaty dla rodziców.

Partnerem wydarzenia jest opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, na miejscu będziemy mogli wyrobić sobie kartę EKUZ, a także skorzystać z informacji o programach profilaktycznych oraz żywieniowych.

„Biała Sobota” potrwa do godziny 13.00. Szpital w Kędzierzynie-Koźlu już od lat angażuje się w akcje profilaktyczne, które cieszą się sporym zainteresowaniem mieszkańców, sobota jest dniem wolnym, warto odwiedzić kozielską placówkę choćby na chwilę, by przekonać się jak niewiele potrzeba, by sprawdzić czy w naszym organizmie wszystko gra. Zapraszamy serdecznie już 7 października!

plak.jpeg