Kamera on-line
Uwaga Koronawirus

20. rocznica pierwszych wyborów do samorządu terytorialnego

Przypadająca w tym roku dwudziesta rocznica pierwszych wyborów do samorządu terytorialnego jest doskonałą okazją do wyróżnienia samorządowców, którzy w ciągu minionego dwudziestolecia zasłużyli się w szczególny sposób w pracy na rzecz swoich małych ojczyzn. Z tej okazji w Hotelu Centralny w Kędzierzynie-Koźlu samorządowcy z gmin z terenu powiatów głubczyckiego, kędzierzyńsko-kozielskiego i strzeleckiego otrzymali od Marszałka Województwa Opolskiego oraz starostów powiatu pamiątkowe medale i listy gratulacyjne.

Okrągły jubileusz dopełnił koncert w wykonaniu Chóru Mieszanego I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Głubczycach oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Leśnicy.
Podczas uroczystości Starosta Powiatu Józef Gisman uhonorował samorządowców z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.
        Wyróżnione osoby z Gminy Bierawa: 
 
1.    Ryszard Gołębowski – wójt Gminy Bierawa
2.    Bolesław Czerepak – Sołtys Wsi Stara Kuźnia i Kotlarnia
3.    Barbara Gawlik – pracownik Urzędu Gminy
4.    Brunon Kondziela – Sołtys Wsi Ortowice
5.    Barbara Misky – Sołtys Wsi Goszyce
          Gmina Cisek:
1.    Jerzy Groeger – sekretarz Gminy Cisek
2.    Walter Oleks – radny Gminy
3.    Alojzy Parys – Wójt Gminy Cisek
4.    Gerard Stania – radny Gminy
 
 
        Gmina Kędzierzyn-Koźle:
 
1.    Helena Bulanda – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej
2.    Antoni Capała – Dyrektor Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego
3.    Bohdan Cieślik – Dyrektor Miejskiego Zarządu Budynków Komunalnych
4.    Zygmunt Derej – radny Miasta
5.    Grzegorz Duszel – radny Miasta
6.    Wiesław Fąfara – Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle
7.    Maria Filarska – była Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
8.    Alina Janik – Skarbnik Miasta Kędzierzyn-Koźle
9.    Maria Kowalska – pracownik Biura Rady Miasta
10. Brygida Kolenda-Łabuś – Zastępca Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
      11. Barbara Kropacz-Mrożek – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej
12. Teresa Kuchta – pracownik Urzędu Miasta
13. Agnieszka Lipska – były pracownik Urzędu Miasta
14. Hubert Majnusz – radny Miasta
15. Bronisław Makowiecki – pracownik Urzędu Miasta
16. Grzegorz Mankiewicz – radny Miasta
17. Edward Marzec – były Komendant Straży Miejskiej
18. Halina Mińczuk – Wiceprzewodnicząca Rady Miasta
19. Ryszard Pacułt – radny Miasta
 
          Gmina Pawłowiczki:
1.    Jadwiga Mroczko – skarbnik Gminy Pawłowiczki
 
          Gmina Polska Cerekiew:
1.    Jan Cieślak – radny Gminy
2.    Krystian Harz – radny Gminy
3.    Krystyna Helbin – Wójt Gminy Pawłowiczki
4.    Leonard Kasper – były radny Gminy
5.    Urszula Kochoń – Sołtys Wsi Polska Cerekiew
6.    Jerzy Kołeczko – Przewodniczący Rady Gminy
7.    Krzysztof Kudela – Sołtys Wsi Zakrzów
8.    Leokadia Malajka – Sołtys Wsi Łaniec
9.    Małgorzata Sobota – Sołtys Wsi Ciężkowice
 
         Gmina Reńska Wieś:
 
1.    Bernard Dembończyk – radny Gminy
2.    Jan Domek – były radny Gminy
3.    Jan Domin – były radny
4.    Krystian Flegel – radny Gminy
5.    Waldemar Krybus – radny Gminy
6.    Józef Ludwig – były radny Gminy
7.    Joachim Majnusz – radny Gminy
8.    Józef Moszek – radny Gminy
9.    Marian Wojciechowski – Wójt Gminy Reńska Wieś
 
 
 
×

Zapisz się do newslettera