Kamera on-line

Budują na dobrych wzorcach. To był ich dzień W Zespole Szkół nr 1

Uczniowie popularnej kozielskiej „Budowlanki” tego dnia choć budowali z makulatury, to jednak pokazywali, że bez pomysłu, zaangażowania i przejścia przez szereg procedur, nie da się wybudować niczego trwałego. Nie obyło się bez prezentacji i dyskusji. Tematy oczywiście budowlane, ale był też czas na dobrą zabawę.

Prezentację o architekturze przedstawiła Maria Strzeduła z biura projektowego Ake Group. Imprezę uświetnili swą obecnością wicestarosta Józef Gisman oraz architekt Tomasz Danielec.

Dzień Budowlańca odbywa się w placówce co roku i jest okazją do dyskusji nad dynamicznie zmieniającymi się trendami w budownictwie, z którymi młodzi adepci tej sztuki będą się mierzyć w życiu zawodowym.

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich z Kędzierzyna-Koźla to jedna z najlepszych szkół branżowych w województwie opolskim. Dzięki sieci współpracy z firmami, oferuje nie tylko dobre wykształcenie, ale stawia również na naukę fachu u sprawdzonych pracodawców. Zdecydowanie wyróżnia się na tle opolskich szkół ponadpodstawowych.

AL

budo1.jpeg

budo2.jpeg

budo3.jpeg

budo4.jpeg

budo9.jpeg

budo8.jpeg

budo7.jpeg

budo6.jpeg

budo5.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera