Kamera on-line

Nasz patronat. Pokaż, że masz jaja!

Przed nami miesiąc profilaktyki skierowanej do mężczyzn, ale mogą w niej pomóc również panie, zachęcając i motywując swoich partnerów do badań, które nasz samorząd organizuje razem z wielospecjalistycznym szpitalem powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu. Movember Month organizowany jest co roku i zwraca szczególną uwagę na nowotwory prostaty i jąder.

Akcja będzie miała trzy odsłony: badania, diagnostyka, edukacja. I to wszystko bezpłatnie. Zaczynamy od badań, które odbędą się w dwóch miejscach: w ośrodku zdrowia w Polskiej Cerekwi (15 listopada) oraz w galerii handlowej Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu (16 listopada). Pełna rozpiska z datami i godzinami na plakacie.

Potem przyjdzie pora na diagnostykę w przychodni szpitalnej w Koźlu, a na końcu czas na edukację, gdzie będziecie mogli posłuchać specjalistów i jeszcze raz porozmawiać z nimi na otwartym spotkaniu.

To bardzo ważny miesiąc dla męskiej profilaktyki nowotworowej! Dlatego zachęcamy wszystkich mężczyzn, niezależnie od wieku, do badań markera PSA. Urolodzy ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu to zespół znakomitych fachowców, warto skorzystać z okazji i poświęcając niewiele czasu, zrobić dużo dla siebie i swojego zdrowia.

Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje starosta Paweł Masełko.

al

Plakat_Movember_2023_v3FB.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera