Były wpisy do indeksów, koncert kolęd i moc życzeń

Seniorzy z Uniwersytetu III Wieku w Kędzierzynie-Koźlu podsumowali pierwszy semestr nauki, złożyli sobie życzenia świąteczne i wzięli udział w koncercie kolęd. Towarzyszyli im samorządowcy, którzy przekazali na ręce prezes Emilii Szychniewicz najlepsze życzenia.

- Dla nas jesteście dużą studencką rodziną, która udowadnia, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno i takiego nowego roku wam życzymy. Pełnego pasji, wyzwań i tego byście nigdy nie tracili motywacji. Jestem pod wrażeniem waszej działalności, życzę zdrowia oraz wszelkiej pomyślności – mówił starosta Paweł Masełko, który przekazał życzenia wraz z Agatą Morkis, dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Nauka na drugim semestrze rozpocznie się 3 stycznia. Wtedy studenci-seniorzy znów się spotkają, by zgłębiać wiedzę i rozwijać pasje. W Miejskim Ośrodku Kultury wzięli udział w koncercie kolęd akademickiego zespołu "Na Przekór" pod przewodnictwem Anny Jellinek.

al

sen1.jpeg