Kamera on-line

Czternaście drużyn walczyło o nagrodę starosty

W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Azotach  został rozegrany turniej e-sportowy KK Tournament Junior. Czternaście pięcioosobowych drużyn rywalizowało o zwycięstwo w turnieju pod patronatem starostwa powiatowego.

- Jest wieczór a szkoła tętni życiem. I kto by pomyślał, że e-sport tak szybko się rozwinie. Wszystko zaczęło się w tej szkole, dlatego z przyjemnością tu goszczę,  a przy okazji przekonałem się, że miłośnicy gier planszowych wcale nie mają się gorzej i znakomicie sobie radzą. Gratulacje dla uczniów, nauczycieli i zwycięzców – mówił starosta Paweł Masełko.

W finale spotkały się drużyny o dość oryginalnych nazwach – „Naprawa Anten” i  „ Urząd Skarbowy”. By wyłonić zwycięzców konieczne były trzy dogrywki. Ostatecznie zwycięzcą kolejnej edycji KK Tournament Junior została drużyna „Urząd Skarbowy”. Dyrektor ZSTiO Maria Staliś podziękowała wszystkim uczestnikom turnieju, nauczycielom przedmiotów informatycznych za pomoc, za udostępnienie pracowni. Specjalne podziękowania skierowane były do Kacpra i Marka, uczniów klasy II technik informatyk oraz Mikołaja z kl. III technik informatyk, którzy  odpowiadali za organizację turnieju.

Starosta  wręczając nagrody pogratulował zwycięzcom, zwrócił uwagę na zaangażowanie wszystkich przy tym przedsięwzięciu, był pełen uznania, że szkoła nawet w godzinach wieczornych tętni życiem. Warto podkreślić, że równolegle do e-sportowego KK Tournament Junior trwały w ZSTiO rozgrywki miłośników gier planszowych. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.

AL

IMG-20231208-WA0030.jpeg

IMG-20231208-WA0026.jpeg

20231208_191609.jpeg

20231208_194748.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera