Nabór kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Trwa nabór kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych funkcjonującej przy Staroście Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego.

Kandydatem może być działający na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego przedstawiciel organizacji pozarządowych, fundacji oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (powiatu i gmin).

Kandydata zgłaszają właściwe organizacje i organy. Organizacje i organy mogą zgłaszać po jednym kandydacie.

Zgłoszenia kandydatów należy składać w formie pisemnej, bezpośrednio w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Plac Wolności 13, osobiście lub za pośrednictwem poczty na druku formularzu, stanowiącym załącznik nr 1 do Zarządzenia Starosty.

Szczegółowe informacje dostępne są w Zarządzeniu opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Województwa : https://duwo.opole.uw.gov.pl/legalact/2024/417/

DOCXKarta zgłoszenia.docx (19,68KB)