Przed nami wielki koncert z okazji 25 lat samorządu

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych konkursach i będą z nami w sobotę 9 marca podczas wielkiej gali w hali Azoty. Wejściówki rozeszły się bardzo szybko i żałujemy, że nie mogliśmy rozdać ich więcej. Zapowiada się wspaniały koncert z wieloma muzycznymi niespodziankami i gościem specjalnym - Małgorzatą Walewską, świetną śpiewaczką, którą wielu rozpozna pewnie w show emitowanym w telewizji Polsat - Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 8 marca rusza 20. edycja programu, gdzie w jury zasiada właśnie Małgorzata Walewska.

Poza tym nieoceniona orkiestra Filharmonii Zabrzańskiej i jej dyrygent Sławomir Chrzanowski, a także czwórka utalentowanych solistów. Wiemy, że szykują się prawdziwe muzyczne perełki z widowiskowym finałem.

Zatem, do zobaczenia podczas wielkiego jubileuszu powiatu i 20. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Wydarzenie będziemy relacjonować na Facebooku. Relacje będzie można zobaczyć też w naszych mediach, które objęły wydarzenie patronatem - KK24.pl, Radio Park, TVKK.pl, Lokalna24.pl i tygodnik 7 DNI.

A wkrótce także w powiatowych mediach społecznościowych okolicznościowy klip oraz kilka innych podsumowań naszej samorządowej działalności z poszczególnych dziedzin - oświaty czy służby zdrowia. Działo się... i to dużo. Będziemy wam chcieli przypomnieć, czym żyliśmy przez ostatnie ćwierć wieku.

Plakat_B2_Starostwo_Gala_operetkowa_V2_2024-03-09000.jpeg