Kamera on-line

Przed nim i jego przyjaciółmi wspaniały rejs po Odrze. Znamy zwycięzcę tegorocznej aukcji powiatu dla WOŚP

Łukasz Kochanek z Kędzierzyna-Koźla wygrał tegoroczną aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowaną przez Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu. Aukcja okazała się rekordowa.

I choć walka trwała do ostatnich chwil to jemu ostatecznie udało się wylicytować rejs po Odrze, który wyruszy z powiatowej przystani „Szkwał”. Pan Łukasz właśnie odebrał voucher, który zamierza zrealizować już w maju.

- Będzie to któryś z majowych weekendów, a w licytacji wziąłem udział dość spontanicznie, lubię wspierać lokalne inicjatywy, cieszę się i dziękuję – mówił tuż po odebraniu vouchera.

Rejs to nie wszystko, po nim samorządowcy z powiatu zaproszą całą ekipę wprost z łodzi na przystań i przygotują dla nich kulinarny finał z grillowaniem.

Powiat od 10 lat włącza się w aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sama orkiestra nie pozostaje dłużna, wystarczy tylko spojrzeć na wyposażenie szpitala w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie znajdziemy sporo urządzeń z czerwonymi serduszkami.

W minionych latach starostwo wystawiło na aukcję m.in. pierwsze wejście na wieżę zegarową starostwa.

AL

lukas k.jpeg

×

Zapisz się do newslettera