Kamera on-line

Kolejne spotkanie Klubu Pacjenta: Zadbaj o swoje zdrowie!

Fundacja "Z sercem do Pacjenta" Grupy American Heart of Poland, kędzierzyńskie starostwo powiatowe oraz urząd miasta i Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na kolejne spotkanie Klubu Pacjenta, które odbędzie się 14 maja w Domu Kultury "Chemik" w Kędzierzynie-Koźlu.

To wydarzenie jest częścią cyklu bezpłatnych spotkań zdrowotnych, oferujących ciekawe wykłady, bezpłatne badania oraz rozmowy z ekspertami. Warto zarezerwować sobie tę datę w kalendarzu!

Edukacja zdrowotna jest ważna!

Podczas Klubu Pacjenta, rozpoczynającego się o godzinie 10:30, będzie można wysłuchać wykładu pt. „Zasady bezpiecznego stosowania leków oraz wybrane interakcje międzylekowe”, który wygłosi mgr farm. Magdalena Nowak, American Heart of Poland. Kamila Urbańczyk, prezes Polskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej oraz Katarzyna Molęda-Krawiec, dyrektor ds. farmacji, American Heart of Poland opowiedzą podczas rozmowy jak przygotować się na pobyt w szpitalu z farmaceutą.

Oprócz wykładów, uczestnicy Klubu Pacjenta będą mieli szansę skorzystać z bezpłatnych badań takich jak pomiar ciśnienia, poziomu cukru we krwi oraz porady farmaceuty w trakcie przeglądu lekowego. Podczas wydarzenia swoje stoisko zaprezentuje także Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kędzierzynie-Koźlu.

Serdecznie zapraszamy!

Edukacja zdrowotna jest kluczowa, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbywa się pod patronatem honorowym Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, a także pod patronatem Starosty Kędzierzyńsko-Kozielskiego Artura Maruszczaka oraz Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle, Sabiny Nowosielskiej. Patronat medialny nad spotkaniem sprawuje „Głos Seniora”.

Harmonogram spotkań tzw. Klubów Pacjenta, organizowanych niemal w całej Polsce, jest dostępny na stronie internetowej www.zsercemdopacjenta.pl

Oprac. al

Plakat-KP-Kędzierzyn-online.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera