Kamera on-line

Ogłoszono najnowszą edycję konkursu o Nagrodę im. Karola Wielkiego dla Młodzieży

 Zestaw logo LPI

Rozpoczął się konkurs o przyszłoroczną Nagrodę im. Karola Wielkiego dla Młodzieży. Nagroda jest przyznawana młodym ludziom realizującym projekty promujące wzajemne zrozumienie pomiędzy obywatelami różnych narodów Europy.
 
Zgłoszenia do czwartej edycji konkursu przyjmowane są do 23 stycznia 2011 roku.
 
 Nagroda im. Karola Wielkiego to projekt organizowany wspólnie przez Parlament Europejski i Fundację Międzynarodowej Nagrody im. Karola Wielkiego w Akwizgranie. Konkurs jest adresowany do osób w wieku od 16 do 30 lat.
"Europejska Nagroda dla Młodzieży im. Karola Wielkiego" ma na celu wspieranie rozwoju świadomości na tematy europejskie wśród młodych ludzi, jak również ich zaangażowania w integrację europejską. Nagrodę przyznaje się za projekty realizowane przez młodych ludzi, które zwiększają zrozumienie, promują rozwój wspólnej tożsamości europejskiej i dają praktyczny przykład Europejczykom żyjących razem we wspólnocie, np. programy wymiany młodzieży, projekty artystyczne, bądź internetowe na skalę europejską.
 
 Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej Europejskiej Nagrody im. Karola Wielkiego dla Młodzieży, pod adresem:
 

 PI
×

Zapisz się do newslettera